• Nazwa użytkownika:
 • Hasło:

Zarejestruj | Zapomniałeś hasła?

.

Regulamin dodawania i komentowania News'ów

10-11-2012, 19:04 Wyświetleń: 1600
Właściciel strony Site Admin ***KONTAKT***


Wszelkie pytania kierujemy do Administratora mynaviexpert --> Kontakt PW strona głównaGeneral rules on the website


UWAGA !! Żaden z Administratorów lub Moderatorów tego Forum nie prowadzi rozmów poprzez E-mail z zarejestrowanymi użytkownikami do tego typu korespondencji używamy PW- czyli prywatna wiadomość tu na mynavi-expert.pl


Notoryczne wysyłanie spamu via -email = BAN dożywotnio !


================================================================
UWAGA! Jeśli chcesz zostać Uploaderem musisz dodac 50 unikalnych newsów których nie ma na naszej stronie ****.W innym przypadku otrzymanie rangi Uploader jest niemożliwe !!


BRAK DODAWANIA SYSTEMATYCZNEGO = UTRATA RANGI !!!!!!!!!
=================================================================


Zasady dodawania i komentowania Newsów (Regulamin)


1. Zaleca się korzystanie z generatora newsów. Nie jest to obowiązkowe, ale stanowi ułatwienie dla początkujących Uploaderów.

1.1. UWAGA!! Każda osoba chętna do dodawania newsów na naszą stronę jest zobowiązana zgłosić taką chęć Administratorowi.W większości przypadków odp. jest odmowna !

Tylko ranga uploader dodaje newsy bez akceptacji !

c. Brak systematycznego dodawania newsów to odebranie rangi Uploader na stałe. Wstawianie newsów typu relase " AC .LIs .DAT. BIDA. w tytule jeśli jest to ta sama kompresja - BAN!!!

2. Każdy dodany news musi zawierać tytuł. Okładka (cower szerokosc obrazka max 450), wymagane środkowanie obrazka (center) jest mile widziane, bo podkreśla estetykę i zazwyczaj wiele mówi o zawartości newsa.

a. Opis zarówno pierwszej, jak i drugiej części newsa oraz linki kodujemy.
Linki - w tagach hide i code - obowiązkowo!!!!!

3. Zabrania się używania czcionki red (czerwonej) w artykułach i komentarzach. W uzasadnionych przypadkach, tylko za zgodą Administracji.

4. Zabrania się używania linków (nazw domen) reklamujących inne fora, warezy, chomiki, własną działalność, itp. Zarówno w tytułach, opisach newsów jak i wewnątrz spakowanych plików. Zakaz dotyczy także newsów i wątków na Forum. Dotyczy też wpisów w komentarzach.
Złamanie tego punktu regulaminu = BAN dożywotnio !

5. Zabrania się dodawania, czy udostępniania linków pod postami. Zakaz dotyczy wszystkich serwerów łącznie z chomikuj.pl!!!!.
Wyjątek stanowi jedynie możliwość dodania linku do screenu i ma to być link do hostu typowego dla fotek!!
a. Ważne przycisk zgłoś lub skarga służy tylko do zgłaszania błędów na stronie (błędy skryptów) lub wulgarnych czy też obrażających wpisów w komentarzach.
Użycie tego przycisku ( zgłoś ) lub (skarga) w innych przypadkach podaje przykład: link wygasł lub brak linku czy zły opis etc.. BAN 60 Dni
Nie zastosowanie się do w/w zaleceń będzie karane Banem na 1 miesiąc! Lub dożywotnio

6. Newsy dodajemy na stronie głównej mynavi-expert.pl, natomiast Wątki dodajemy na FORUM w stosownym temacie.

7. Każda edycja newsa musi być uzasadniona i uzupełniona informacją o powodzie edycji. Zabrania się "sztucznej" edycji i zmiany daty. Osoba złapana na takim edytowaniu zostaje usunięta ze strony i jego newsy też. Zabrania się również edytowania newsów z powodu zmiany opisów. Jeśli taka sytuacja nastąpi z powodów ważnych, zabrania się zmieniać datę dodanego newsa (musi pozostać taka jaka była w dniu dodania newsa)

UWAGA!! Edycja i zmiana daty Newsa tylko, gdy robimy Reupload plików lub dodajemy nową wersję w innym wypadku zakaz zmieniania daty! Wykrycie takiej procedury, grozi zawieszeniem konta na 1 Miesiąc
Zakaz podbijania newsa gdy jest na stronie głównej taka procedura = BAN

Nie zastosowanie się do powyższych zasad, skutkuje usunięciem newsa bez uprzedzenia. Autor zostanie stosownie "nagrodzony".

Uwaga! Uploader to osoba która często dodaje newsy, jeśli wstawia jeden na tydzień lub dwa na miesiąc to taka ranga jest zabierana!

Strona mynavi-expert.pl nie nabija sztucznych statystyk odnośnie ilości uploaderów, ranga zobowiązuje....

8. Komentarze do newsów to miejsce wyłącznie na zgłoszenie problemu z wypakowaniem lub inna zawartością ! Lub wpis typu dziękuję --- Inne wpisy (link nie działa ,mam problem z pobraniem etc...)Lub Żądanie dodatkowych informacji (Jeśli ich nie ma to znaczy ,że autor nic nie wie na ten temat i nie dodał) ... Blokada dodawania komentarzy dożywotnio ! Kolejne naruszenie regulaminu to BAN dożywotni ,bez względu na posiadaną rangę...
Natomiast ewentualnej pomocy szukamy na FORUM, [Pomoc jest bezpłatna ! jeśli ktoś za udzielnie pomocy oczekuję zapłaty lub domaga się zapłaty zgłoś Administracji]
a. Prośby o reupload linków w pierwszej kolejności kierujemy wpisem na Forum w dziale Prośby o Reupload
Reupload jest wykonywany tylko wtedy kiedy wygasną wszystkie serwery !!!
8.1 *
a. Zakaz pisania na Chat w sprawach pomocy dotyczącej wszelkich problemów!

b. Chat służy wyłącznie do życia towarzyskiego. Zabrania się zamieszczania w tym miejscu próśb o pomoc. Pomocy udzielamy wyłącznie na FORUM!

9. Wszelkie uwagi Administracji i Moderatorów dot. zarówno formy, jak i zawartości, czy treści newsa oraz komentarzy dotyczących zawartości i jakości newsów dodawanych przez użytkowników nie podlegają publicznej dyskusji i należy się do nich bezwzględnie zastosować. W przypadku ewentualnych niejasności używamy PW.

Nie zastosowanie się do powyższego skutkuje usunięciem newsa, bądź komentarza bez uprzedzenia.

10. Zakaz uploadowania na innych forach pobranych u nas newsów. W szczególności dotyczy to tematyki nawigacji.
Każdy news wstawiony najpierw u nas, a później znaleziony na innym forum zostanie dokładnie sprawdzony i przeanalizowany, czy nie pochodzi od nas (Dotyczy to również przekazywania naszych linków innym osobą (PW, email , etc)).
Złamanie tego punktu regulaminu skutkowało będzie wyciągnięciem najdalej idących konsekwencji z pozbawieniem posiadanych u nas uprawnień włącznie (rang, etc... Lub nawet BAN dożywotnio !!

11- Osoby rażąco naruszające kulturę wypowiedzi i postanowienia niniejszego regulaminu, będą eliminowane z naszej społeczności, bez względu na posiadaną rangę. Dotowanie strony, a co się z tym wiąże - nadana ranga, jest bezterminowa, ale nikogo nie zwalnia od przestrzegania zasad i w przypadku dyscyplinarnego (trwałego) usunięcia użytkownika z portalu, nie przysługuje zwrot dotacji. Koszty własnej bezmyślności ponosi bezpośrednio użytkownik, którego żegnamy, a nie portal

12. Wiadomości prywatne ( PW ) Kazdy użytkownik jest zobowiązany czytać wiadomości PW od Administracji ! Nie czytanie nikogo nie zwalnia z wysłanych i zwykle ważnych informacji ,mogą to być informacje o zmianach lub nowych ustaleniach etc....

12.aZgłoszenia o notorycznym i masowym SPAMIE na PW = BAN dożywotni !

12.b Uwaga w kategorii Sponsor nie realizujemy żadnych prośbo o dodawanie filmów.programów, aplikacji GPS, Android i etc...

UWAGA !!! Postanowienie końcowe ----- Kategorie nawigacji są zakazane dla wszystkich grup Uploader ect. - to dział tylko dla wybranych !!
Administracja uprzedza że zasady mogą ulec zmianie co będzie na bieżąco widoczne tu w tym Regulaminie.

Ostatnia aktualizacja 15.02.2021 Jeśli nie akceptujesz wyżej zamieszczonego regulaminu ,napisz PW z prośbą o skasowanie konta w serwisie !! Masz na to 7 dni od daty wprowadzonych zmian(aktualizacji)


Team Online


Online
  : ipowol, Audi a4, zurek1980, geniu7, master2007, cichytt, tewals, Lysy67, NSD9, ruler_fly, MalyGucio, ciapek33, zbycho, zegar100000, pit1002, romanprus, Aferzysta, batdal, teo33, Donald, MALINOWSKI, robip, siarasiara, Caro71, bogdankowal, steview, telvid, mz2004, kulak13, riwa1963, jan1kr, endriu626, utios, muniek34, brym, famas, benito2014, hen
  Roboty: crawl Bot, Google Bot, oBot, crawl Bot, The Python Robot

  Ostatnio Aktywni: Lysy67, jan1kr, riwa1963, telvid, master2007, Aferzysta, cichytt, muniek34, steview, Donald, Caro71, romanprus, pit1002, zbycho, ciapek33, zegar100000, roko70, siarasiara, teo33, MalyGucio

  Kto nas Dzis Odwiedził
  Legenda:
  ##

:

*_*
Menu

floriano19401

Zaproszonych: 274
Artykułów: 0
Komentarzy: 29

gmpl

Zaproszonych: 56
Artykułów: 0
Komentarzy: 1

parton

Zaproszonych: 6
Artykułów: 5512
Komentarzy: 198

ELMO

Zaproszonych: 6
Artykułów: 1
Komentarzy: 48

zbyniek1953

Zaproszonych: 2
Artykułów: 0
Komentarzy: 6

bixmixer

Zaproszonych: 1
Artykułów: 0
Komentarzy: 69